Naudotojo aptarimas:Žiedas

Iš Vikišaltiniai.
Pereiti į navigaciją Jump to search

Laidos metų žymėjimas[keisti]

Jūsų atlikti keitimai prieštarauja ISO standartui, todėl atmesti.

Tarp kitko, jeigu ruošiatės vykdyti tokią pačią nekonstruktyvią veiklą kaip Vikipedijoje, siūlau šiuo ir panašiais projektais neužsiimti. Neabejoju, kad jums labiau praverstų pabūti gamtoje arba su žmonėmis. Galite užsiimti visuomenine veikla. (Tai atsakas į jūsų nepagrįstus pareiškimus bendruomenės aptarimų puslapyje.) --Kellog257 16:53, 2009 gegužės 6 (EEST)

Redagavimų komentavimas bei argumentavimas[keisti]

1) Vikiprojektuose keitimai paprastai yra komentuojami, nurodant pakeitimų esmę, turinį. Būtų prasminga, jei keičiant puslapių turinį, būtų komentuojama. 2) Keičiant puslapius, dėl kurių turinio kyla koncepcinių skirtumų, kas kaip turėtų būti, puslapio aptarimuose yra pradedama dalykinė diskusija, dėstomi argumentai (tuomet paprastų komentarų puslapio keitimuose nepakanka), atskirus dalykus skaidant ir išdėstant atskirais punktais, kad juos galėtų pakomentuoti kiti dalyviai ir bendrai nutarti, kas ir kaip turėtų konkrečiame puslapyje būti bei atrodyti. --Redagavimas 08:10, 2009 gegužės 7 (UTC)

Pakartotinis vandalizmas naudotojo aptarimo puslapyje[keisti]

Primygtinai prašau liautis dalinai trinti (cenzūruoti administratoriaus atžvilgiu?) mano aptarimo puslapyje esančią informaciją. Kadangi tai pasikartoja nebe pirmą kartą (lyginti versijas [1] ir [2], [3] ir [4]), prarandu pagrindą manyti, jog šie veiksmai yra netyčiniai, ir ketinu kreiptis į administratorių dėl riboto jūsų blokavimo šiame projekte. Kita vertus, galite paaiškinti savo veiksmus. --Kellog257 11:18, 2009 birželio 5 (EEST)