Naudotojo aptarimas:Crixalion

Iš Vikišaltiniai.
Jump to navigation Jump to search

Sveiki, atvykę į Vikišaltinius!

Gerai, kad įsijungėte į vikibendruomenę – tikimės, kad aktyviai dalyvausite projekte.

Ką reikėtų žinoti:

  • Vikišaltiniai yra bendruomeninis projektas, todėl jame labai svarbi tarpusavio pagalba ir sutarimas.
  • Vikišaltinių kūrimas grindžiamas bendruomeniškumo prinicipais. Esant prieštaravimams – daugiašaliais kompromisais. Tad nereikia nustebti, jei kas nors kritikuos darbą. Į dalykiškas pastabas reiktų atsižvelgti.
  • Taip pat nepamirškite pasirašyti po kiekvieno savo įrašo aptarimų puslapiuose (pasirašoma gale prirašant tris ar keturis tildės ženklus (~~~~) arba rankiniu būdu)
  • Jei pastebite, kad pakeitimai iš esmės perdaryti, neskubėkite jų atstatinėti – parašykite savo argumentus aptarimų puslapyje.
  • Redaguodami straipsnį, naudokitės redagavimo funkcija "Kaip atrodys" – taip išvengsi bereikalingų taisymų.
  • Nepamirškite, kad galite susikurti asmeninį naudotojo puslapį. Jame galite laisvai reikšti savo mintis – kurti, rašyti, filosofuoti, kadangi jam netaikomi griežti informacijos atrankos (pvz., kaip yra enciklopedijos atveju) reikalavimai.
  • Labai prašome Jūsų nedėti netinkamos informacijos (ilgų autorių aprašų, biografijų, straipsnių).
  • Jei kyla kokių nors klausimų, nesivaržydami kreipkitės į kitus dalyvius.

Sėkmės!

Bendruomenės narys


--Kurmis (aptarimas) 14:54, 16 rugpjūčio 2014 (UTC)

Sėkminga darbo pradžia[keisti]

Dar kartą labas. Džiaugiuosi, kad skyrėte nemažai laiko darbui Vikišaltinių projekte. Jūsų indėlis į šį projektą jau gana svarus. Norėčiau atkreipti dėmesį į du dalykus. Pirmasis – rašytojų biografijos rašomos Vikipedijoje. Jas kartoti Vikišaltiniuose netikslinga. To nėra ir Vikišaltiniuose kitomis kalbomis. Antrasis – autorinės teisės yra saugomos ne tik autoriaus, bet ir vertėjo. Manau, kad kai kurių A. Čechovo kūrinių vertėjų autorinės teisės dar yra saugomos. Jeigu neturite raštiško leidimo publikuoti šiuos kūrinius Vikišaltiniuose, juos reikės trinti. --Kurmis (aptarimas) 15:06, 16 rugpjūčio 2014 (UTC)